برنامه شهدابیها در مسابقات باشگاههای مردان آسیا اعلام شد
تاریخ انتشار: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ | کد خبر: ۳۷۶۹۴۰۵۳
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای مردان آسیا ۲۰۲۳ از روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت آغاز میشود و به مدت هشت روز با ۵۶ دیدار پیگیری خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری برنا، بیستوسومین دوره رقابتهای والیبال قهرمانی باشگاههای مردان آسیا از ۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت به میزبانی بحرین برگزار میشود و تیم شهداب یزد به نمایندگی از کشورمان در این مسابقات حضور خواهد داشت.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
این رقابتها با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه مقدماتی زیر آغاز میشود:
گروه A: الاهلی (بحرین)، کورین ایر جامبوز (کرهجنوبی)، کانبرا هیت (استرالیا) و جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی (اندونزی)
گروه B: شهداب یزد (ایران)، گاز جنوب (عراق)، تایچونگ بانک (چینتایپه) و کام ایر (افغانستان)
گروه C: سانتوری سانبردز (ژاپن)، دیاموندفود فاین چف (تایلند)، بایانخونگور کروند جئو (مغولستان) و خایپیل (یمن)
گروه D: آتیرائو (قزاقستان)، پلیس (قطر)، آسپرینگ (هنگکنگ) و اسپورتینگ (کویت)
بدین ترتیب تیم شهداب یزد قهرمان لیگ برتر مردان سال ۱۴۰۱ ایران که روز دوشنبه ۱۸ اردیبهشت تهران را به مقصد منامه ترک میکند، روزهای یکشنبه تا سهشنبه ۲۴ تا ۲۶ اردیبهشت در مرحله مقدماتی جام باشگاههای آسیا به ترتیب به مصاف گاز جنوب (عراق)، کام ایر (افغانستان) و تایچونگ بانک (چینتایپه) میرود.
برنامه کامل مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای مردان به وقت تهران به قرار زیر است:
** یکشنبه ۲۴ اردیبهشت:
ساعت ۱۲:
کام ایر (افغانستان) – تایچونگ بانک (چینتایپه)
بایانخونگور کروند جئو (مغولستان) – خایپیل (یمن)
ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه:
پلیس اسپورت (قطر) – آتیرائو (قزاقستان)
گاز جنوب (عراق) – شهداب یزد (ایران)
ساعت ۱۷:
دیاموندفود فاین چف (تایلند) – سانتوری سانبردز (ژاپن)
کانبرا هیت (استرالیا) – کورین ایر جومبوز (کرهجنوبی)
ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه:
الاهلی (بحرین) – جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی (اندونزی)
آسپرینگ (هنگکنگ) – اسپورتینگ (کویت)
** دوشنبه ۲۵ اردیبهشت:
ساعت ۱۲:
کام ایر (افغانستان) – شهداب یزد (ایران)
بایانخونگور کروند جئو (مغولستان) – سانتوری سانبردز (ژاپن)
ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه:
خایپیل (یمن) – دیاموندفود فاین چف (تایلند)
تایچونگ بانک (چینتایپه) – گاز جنوب (عراق)
ساعت ۱۷:
پلیس (قطر) – اسپورتینگ (کویت)
کانبرا هیت (استرالیا) – جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی (اندونزی)
ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه:
الاهلی اسپورت (بحرین) – کورین ایر جومبوز (کرهجنوبی)
آتیرائو (قزاقستان) – آسپرینگ (هنگکنگ)
** سهشنبه ۲۶ اردیبهشت:
ساعت ۱۲:
کام ایر (افغانستان) – گاز جنوب (عراق)
سانتوری سانبردز (ژاپن) – خایپیل (یمن)
ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه:
بایانخونگور کروند جئو (مغولستان) – دیاموندفود فاین چف (تایلند)
شهداب یزد (ایران) – تایچونگ بانک (چینتایپه)
ساعت ۱۷:
پلیس (قطر) – آسپرینگ (هنگکنگ)
کورین ایر جومبوز (کرهجنوبی) – جاکارتا بهایانگکارا پرسیسی (اندونزی)
ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه:
الاهلی (بحرین) – کانبرا هیت (استرالیا)
اسپورتینگ (کویت) – آتیرائو (قزاقستان)
روز چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت تیمهای شرکت کننده در مسابقات استراحت دارند و مسابقات در مرحله دوم روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت در چهار گروه جدید (G، F، E و H) پیگیری میشود که تیمهای اول و دوم گروههای مقدماتی برای رتبههای اول تا هشتم در گروههای E و F و تیمهای سوم و چهارم گروههای مقدماتی برای جایگاه نهم تا شانزدهم در گروههای G و H با هم رقابت میکنند.
در مجموع این دوره از مسابقات ۵۶ مسابقه برگزار میشود که مرحله نیمه نهایی این رقابتها روز شنبه ۳۰ اردیبهشت با هشت دیدار پیگیری میشود. همچنین دیدار ردهبندی ساعت ۱۷ و فینال ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه روز یکشنبه ۳۱ اردیبهشت برگزار خواهد شد.
انتهای پیام//
آیا این خبر مفید بود؟نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف
منبع: خبرگزاری برنا
کلیدواژه: شهداب ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه باشگاه های مردان سانتوری سانبردز شهداب یزد کره جنوبی چین تایپه گاز جنوب ساعت ۱۷ هنگ کنگ کام ایر
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.borna.news دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری برنا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۷۶۹۴۰۵۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
برنامه کامل مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال
به گزارش فرارو و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال به شرح زیر است:
پنجشنبه ۶ اردیبهشت
مس رفسنجان- پیکان تهران - ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه شهدای مس رفسنجان
جمعه ۷ اردیبهشت
مس کرمان- چادرملو اردکان- ساعت ۱۷:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
فجر شهید سپاسی شیراز- گل گهر سیرجان - ساعت ۱۸- ورزشگاه حافظیه شیراز
هوادار تهران- مس سونگون ورزقان- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
آلومینیوم اراک- پرسپولیس- ساعت ۱۸:۱۵- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک
تراکتور تبریز- ذوب آهن اصفهان- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز
ملوان بندر انزلی- سایپا تهران- ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی بندر انزلی
آبی پوشان جنوب- فولاد مبارکه سپاهان- ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه غدیر اهواز